Microsystems d.o.o Microsystems d.o.o  
Početna Cenovnik Konfigurator Kontakt Pomoć Zaposlenje AKCIJA !
Poslednja izmena cena: 24.09.2020.
Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
Dobrodošli. Niste registrovani.
Mrežna oprema
Komponente
Komponente Mrežna oprema (522) Media convertors & modules (7)
Microsystems
Allied Telesis Media convertors & modules
Allied Telesis AT-SPLX10, 1000LX (LC) SFP, 10km
Allied Telesis AT-SPLX10, 1000LX (LC) SFP, 10km
(detalji)
korpa 13.860 din      Stanje na lageru
TP-LINK Media convertors & modules
TP-LINK MC100CM, 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter, 2km fiber distance
TP-LINK MC100CM, 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter, 2km fiber distance
(detalji)
korpa 4.032 din      Stanje na lageru
TP-LINK MC110CS, 10/100Mbps Single-Mode Media Converter, 20km fiber distance
TP-LINK MC110CS, 10/100Mbps Single-Mode Media Converter, 20km fiber distance
(detalji)
korpa 4.032 din      Stanje na lageru
TP-LINK MC111CS, 10/100Mbps Single-Mode Media Converter, 20km fiber distance
TP-LINK MC111CS, 10/100Mbps Single-Mode Media Converter, 20km fiber distance
(detalji)
korpa 3.780 din      Stanje na lageru
TP-LINK MC112CS, 10/100Mbps Single-Mode Media Converter, 20km fiber distance
TP-LINK MC112CS, 10/100Mbps Single-Mode Media Converter, 20km fiber distance
(detalji)
korpa 4.032 din      Stanje na lageru
TP-LINK MC200CM, Gigabit Multi-Mode Media Converter
TP-LINK MC200CM, Gigabit Multi-Mode Media Converter
(detalji)
korpa 4.788 din      Stanje na lageru
TP-LINK MC210CS, Gigabit Single-Mode Media Converter
TP-LINK MC210CS, Gigabit Single-Mode Media Converter
(detalji)
korpa 4.788 din      Stanje na lageru
   
  Legenda
Na lageru ili je dostupno u roku od 24h.
Očekuje se uskoro na lageru (2-7 dana), rezervišite unapred.
Nema trenutno na lageru, porudžbina na zahtev.
Pretraživač
Pronadji komponentu:

U grupi:
U korpi
  1. MSI GTX 1660 TI ARMOR 6G OC, GeForce GTX 1660 Ti, 6GB/192bit GDDR6, HDMI/3xDP, ARMOR cooling

ISPRAZNI KORPU

Sadržaj korpe

Mail lista
Ako želite da povremeno dobijate obaveštenja od nas. Upišite...

Na vrh strane Na vrh strane
 
Početna  | Cenovnik  | Konfigurator  | Kontakt |  | Pomoc |  | O nama 

Copyright © 2005 - 2020 by Microsystems d.o.o. Sva prava zadržana.
Zadržavamo pravo promene cena, bez prethodne najave. Obavezno proverite cenu i dostupnost pre dolaska u radnju.
Činimo sve što je u našoj mogućnosti da sav sadržaj (cene, opisi, slike...) bude apsolutno tačan,
ali ne možemo garantovati da su sve informacije kompletne i bez grešaka.