Microsystems d.o.o Microsystems d.o.o  
Početna Cenovnik Konfigurator Kontakt Pomoć Zaposlenje AKCIJA !
Poslednja izmena cena: 13.08.2019.
Sve cene su sa uračunatim PDV-om.
Dobrodošli. Niste registrovani.
Mrežna oprema
Komponente
Komponente Mrežna oprema (671) Media convertors & modules (9)
Microsystems
Allied Telesis Media convertors & modules
Allied Telesis AT-MC102XL-20 media convertor
Allied Telesis AT-MC102XL-20 media convertor
(detalji)
korpa 12.600 din      Stanje na lageru
BRAND Media convertors & modules
Extralink SEDIR fiber ethernet media converter, 1xRJ-45 connector, 1xSFP Slot
Extralink SEDIR fiber ethernet media converter, 1xRJ-45 connector, 1xSFP Slot
(detalji)
korpa 4.158 din      Stanje na lageru
TP-LINK Media convertors & modules
TP-LINK MC100CM, 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter, 2km fiber distance
TP-LINK MC100CM, 10/100Mbps Multi-Mode Media Converter, 2km fiber distance
(detalji)
korpa 4.284 din      Stanje na lageru
TP-LINK MC110CS, 10/100Mbps Single-Mode Media Converter, 20km fiber distance
TP-LINK MC110CS, 10/100Mbps Single-Mode Media Converter, 20km fiber distance
(detalji)
korpa 4.284 din      Stanje na lageru
TP-LINK MC111CS, 10/100Mbps Single-Mode Media Converter, 20km fiber distance
TP-LINK MC111CS, 10/100Mbps Single-Mode Media Converter, 20km fiber distance
(detalji)
korpa 3.780 din      Stanje na lageru
TP-LINK MC112CS, 10/100Mbps Single-Mode Media Converter, 20km fiber distance
TP-LINK MC112CS, 10/100Mbps Single-Mode Media Converter, 20km fiber distance
(detalji)
korpa 4.284 din      Stanje na lageru
TP-LINK MC200CM, Gigabit Multi-Mode Media Converter
TP-LINK MC200CM, Gigabit Multi-Mode Media Converter
(detalji)
korpa 4.914 din      Stanje na lageru
TP-LINK MC210CS, Gigabit Single-Mode Media Converter
TP-LINK MC210CS, Gigabit Single-Mode Media Converter
(detalji)
korpa 4.914 din      Stanje na lageru
TP-LINK MC220L, Gigabit Ethernet Media Converter, 1000Base-T to 1000Base-SX (SC) Multi-Mode
TP-LINK MC220L, Gigabit Ethernet Media Converter, 1000Base-T to 1000Base-SX (SC) Multi-Mode
(detalji)
korpa 3.780 din      Stanje na lageru
   
  Legenda
Na lageru ili je dostupno u roku od 24h.
Očekuje se uskoro na lageru (2-7 dana), rezervišite unapred.
Nema trenutno na lageru, porudžbina na zahtev.
Posetite Racunari.net na portalu ShopMania
Pretraživač
Pronadji komponentu:

U grupi:
Mail lista
Ako želite da povremeno dobijate obaveštenja od nas. Upišite...

Na vrh strane Na vrh strane
 
Početna  | Cenovnik  | Konfigurator  | Kontakt |  | Pomoc |  | O nama 

Copyright © 2005 - 2019 by Microsystems d.o.o. Sva prava zadržana.
Zadržavamo pravo promene cena, bez prethodne najave. Obavezno proverite cenu i dostupnost pre dolaska u radnju.
Činimo sve što je u našoj mogućnosti da sav sadržaj (cene, opisi, slike...) bude apsolutno tačan,
ali ne možemo garantovati da su sve informacije kompletne i bez grešaka.